OFERTA PRODUKTOWA

Instalacje sanitarne to zespół wszystkich instalacji budowlanych w środku i na zewnątrz budynku doprowadzających do niego wodę, powietrze i gaz oraz odprowadzających nieczystości. Najważniejsze instalacje to instalacja grzewcza, kanalizacyjna, wodna, gazowa i wentylacyjna.

Każda z wymienionych instalacji składa się z wielu mniejszych elementów. Wyróżniamy urządzenia zasilające (np. kotły, pompy ciepła, wymienniki), urządzenia użytkowe (np. armatura łazienkowa i kuchenna, grzejniki i urządzenia sanitarne) oraz różnego typu rury złączki – w zależności od przeznaczenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co niezbędne do wykonania wszelkich instalacji sanitarnych. Posiadamy szeroki wybór urządzeń zasilających takich jak:

  • pompy ciepła (gruntowe, powietrzne, wodne, etc.)
  • kotły i piece na paliwa stałe (pelet, ekogroszek)
  • kotły na paliwa płynne (gazowe i olejowe)
  • kotły elektryczne

Szeroki wybór różnego typu grzejników, urządzeń sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz akcesoriów niezbędnych do montażu.

W przypadku wymiany tzw. nieekologicznych źródeł ciepła na nowe – ekologiczne opcjonalnie możemy pomóc w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie z programu „Czyste powietrze” a także przy wniosku o płatność – po zakończeniu inwestycji. Warunkiem koniecznym by skorzystać z dofinansowania jest właśnie wymiana źródła ciepła. Program ten jednak daje również możliwość uzyskania dofinansowania na niektóre inne prace zwiększające efektywność energetyczną budynku jak na przykład ocieplenie przegród budowlanych – czym również się zajmujemy.

Szczegółowe informacje na temat możliwości jakie oferuje ten program znajdziecie Państwo tutaj.

Oferujemy produkty znanych i uznanych marek a także tych mniej znanych.

Na każdym etapie, włącznie z przedprojektowym nasi doświadczeni pracownicy mogą pomóc w wybraniu najbardziej optymalnych rozwiązań.

W celu poznania dobrej oferty, optymalnie dopasowanej do Państwa potrzeb zachęcamy do kontaktu z nami: