INSTALACJE GAZOWE - WEWNĘTRZNE

Wykonujemy również kompleksowo wewnętrzne instalacje gazowe. Z nami możesz dokonać wymiany starej instalacji na nową włączając w to wymianę rur, kotłownię wraz z wymianą źródła ciepła. Możemy zająć się wszystkim; począwszy od przygotowania indywidualnego projektu poprzez demontaż istniejących elementów na nowe aż do załatwienia wszystkich pozwoleń i odbiorów.

W dzisiejszych czasach, gdzie uwarunkowania polityczne mają coraz większe znaczenie, promowane jest odchodzenie od nieekologicznych źródeł ciepła na korzyść tych bardziej przyjaznych środowisku naturalnemu.

Rząd polski przygotował program „CZYSTE POWIETRZE”, którego celem jest poprawa jakości powietrza, którym oddychamy do czego ma się przyczynić likwidacja większości źródeł ciepła na paliwo stałe. Program ten daje możliwość uzyskania dofinansowania między innymi do kosztów zakupu i montażu kotłów gazowych.

Ogrzewanie gazowe jest jednym z najbardziej promowanych rozwiązań. Ogrzewanie gazem daje wysoki komfort użytkowania, bezobsługowe użytkowanie i bardzo duże możliwości konfiguracji i obsługi.

Nasz kraj, przede wszystkim ze względu na duże zasoby węgla, które mamy pod powierzchnią przez lata stawiał na węgiel jako paliwo opałowe. W związku z tym wiele gospodarstw domowych oraz firm nie posiada instalacji gazowych i nie jest podłączona do sieci dystrybucji gazu.

Nasza firma posiada uprawnienia, doświadczonych pracowników, zaplecze techniczne i produktowe – wszystko co potrzebne do kompleksowego wykonania niemalże każdej instalacji gazowej.

Wewnętrzne instalacje gazowe wykonujemy w z miedzi zaciskanej lub spawanej.