Otwarcie naszej nowej siedziby przy ul. Wysokiej 18

Otwarcie nowej siedziby firmy C.T.G. przy ul. Wysokiej 18

W dniu 2 grudnia 2020 roku oficjalnie otworzyliśmy nową siedzibę firmy. Po wielu latach działalności przenieśliśmy się ze znanego wszystkim, ale mało reprezentacyjnego budynku o stosunkwo niskiej funkcjonalności przy ul. Wileńskiej 21 do nowo wyremontowanego i rozbudowanego budynku przy ul. Wysokiej 18.

LOGO 500x508 z niebieskim tłem

Nowa siedziba firmy oferuje szereg udogodnień. Począwszy od dwóch w pełni funkcjonalnych stanowisk obsługi klientów, poprzez większą i lepiej zorganizowaną przestrzeń magazynową a na parkingu dla klientów skończywszy. W nowym miejscu dysponujemy również aneksem kuchennym w którym znajduje się między innymi ekspres do kawy czy czajnik dzięki czemu możemy naszym klientom zaproponować pyszną kawę lub wybraną herbatę.

Klientom, którzy przygotowują się do większych inwestycji i potrzebują szczegółowego oraz kompleksowego doradztwa w komfortowych warunkach oferujemy możliwość rozmowy w oddzielnym pomieszczeniu, w którym rozmowa będzie przebiegać w sposób niezakłócony.

Nowa siedziba została oczywiście wyposażona w nowy, znacznie lepszy sprzęt komputerowy z dużymi monitorami, dzięki czemu nawet większe projekty można przeglądać w wygodny sposób a jeśli zajdzie taka potrzeba to również wydrukować w kolorze nawet w formacie A3.

Zapraszamy wszystkich dotychczasowych jak i nowych klientów na ul. Wysoką 18.

Zainteresowani mogą zapoznać się tutaj z dokumentacją zdjęciową pokazującą przebieg prac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.